Gizlilik Politikası

GİZLİLİK KURALLARI

Rıdvan Can  uygualamasının tüm hakları Rıdvan Can‘a aittir. Rıdvan Can web sitesine www.ridvancan.com  web adresinden ulaşılmaktadır. Bu sözleşme kullanıcının web sitesine erişimi ve web sitesini kullanımıyla ilgili şartları ve gizliliği belirlemektedir; bu nedenle dikkatlice okumanız ve anlamanız önemlidir.

www.ridvancan.com sitesine katılan, siteyi kullanan, bilgi, görüntü, video, resim, fotoğraf gibi materyal gönderen kişi ve kuruluşlar aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

ridvancan.com üye’nin siteyi bu sözleşmede geçen gizlilik kurallarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. ridvancan.com vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. ridvancan.com bu sözleşmeyi değiştirip güncelleme hakkına sahiptir.

KİŞİSEL BİLGİLER ve ERİŞİM

1) Üye ve kullanıcılar kendisinden istendiği takdirde, kimlik bilgileri, telefon bilgileri, tebligat adresi, yazışma adresi, eposta, telefon, IP numarası gibi her türlü bilgiyi gerçeğe uygun bir şekilde vermek yükümlülüğündedir. Üye ve kullanıcılar, ödeme yapmaları gerekmesi halinde gerektiğinde kredi kartı bilgilerini de internet yoluyla vereceklerini ya da internet üzerinden ödeme yapacaklarını bu durumda işlemin güvenli gerçekleşmesinin sorumluluğunun kendisisinde olduğunu kabul ederler.

2) Üye ve kullanıcılar, siteye ve uygulamaya girmek ve bağlanmak için gerekli ekipman veya yardımcı servisleri edinmekten ve bunları korumaktan sorumludur. Üye ve kullanıcılar, servislerin kullanımı için gerekli, modemler, bilgisayar donanımı, yazılım, uzun ya da kısa mesafe telefon servisleri, herhangi bir sınırlama olmadan, bilimum gerekli cihaz ve ekipmanı bulundurmakla yükümlüdür. Kullanıcı bu gibi ekipmanların veya yardımcı servislerin, ‘Servis’lerle uyumlu olması güvencesinden sorumludur.

18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERE KARŞI TUTUM

Üye ve kullanıcılar web sitesi ve uygualama üzerinden yürütülen tüm faaliyetlerden yasalar gereğince temyiz kudretine sahip reşit kişilerce yapılması gereken işlem ve faaliyetlerin ancak kanunen reşit sayılan kişiler (18 yaşından büyük olma koşulu başta olmak üzere) tarafından yapılabileceğini, reşit olmayan kişilerin (18 yaşından küçükler başta olmak üzere) ancak yasal temsilcileri aracılığıyla işlem yapabileceğini aksi halde www.ridvancan.com ve yöneticilerinin bir sorumluluğu olmayacağını bildiklerini kabul ve taahhüt ederler.

GİZLİLİK

Rıdvan Can uygulaması ile paylaşılan hiç bir bilginiz 2. ve 3. şahır ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Bir Cevap Yazın